Poslední dny

24. října 2015 v 10:39 | Kety |  realita

Poslední dny jsou různé, a přesto jsou si tolik podobné.
Částečný výčet mých aktivit za tento týden máte zvěčněný i ve fotografické příloze. Přiznávám, že zde byly i veselé chvilky - ty se však objevily až k samotnému konci a nebyly dlouhotrvajícího charakteru. Štěstí je velice prchavé. Nestačíte se mnohdy ani usmát a váš život se pod rukama rozpadne, poněkolikáté.

Zklamala jsem svoji maličkost. Je těžké vybrat, zda mě zdrtil více můj neúspěch u zkoušky, nebo můj osobní život. Uvědomuji si, že mé kroky nesměřují správnou cestou. Ale špatnou taktéž ne, dodává mé nitro. Nedokáži pouze najít řešení situace - ač mnoho osob by mělo jasno, já nemám. Setrvávám v něčem, co mi ubližuje, ač již méně. Zvykám si? Nebo jsem natolik otupělá, že tu bolest rozlévající se na mé hrudi, vnímám jako samozřejmost?
Přísahám, že jednou přijdu na kloub svému bytí. Obávám se však, že to zjistím příliš pozdě.

Mám-li znít vesele, tak dobrá. Mám radost z fotografií přírody, které pořizují výhradně telefonem a často při cestě ze školy. Jsou dny, kdy si přeji, abych směla zůstat v té listím zasypané přírodě co nejdéle. A večery v peřinách a čajem jsou také příjemné, obzvláště, když je trávíte s čtyřnohým miláčkem a filmem. (Těším se na filmové premiéry.)


Přeji úspěšný nadcházející týden.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama