Houby

23. ledna 2016 v 13:46 | Kety |  záblesky
Stalo se vám již někdy, že jste získali podnět, který vám vnutil pocity o vaší bezvýznamnosti? Utvrzoval vás v tom, že jste zcela nepotřebné a nedůležité osoby pro kohokoliv ve vašem okolí? A co teprve, když vám ten podnět dal někdo, na kom vám záleží? Kdy vás sprostě odbyl a vy nerozuměli proč tomu tak bylo? Napadají vás pouze ty nejhorší scénáře, které jsou ovlivněné paradoxně tím, čím vás dotyčný v minulosti jednou zranil a díky čemu vy mu už nedůvěřujete natolik, jako tomu bylo před měsíci? Pouze si uvědomujete, že na tu snobsky společenskou událost konající se podvečer dnešního dne potřebujete nepřeberné množství úsměvů a dobrou náladu, což absolutně nemáte zdání, kde to máte vzít. Jste sklíčení, smutní a už vám ani ta hudba nepomáhá... A obáváte se toho setkání s ním.

Plna naivity věřím, že mi ta únorová kavárna s hromadou kočiček vylepší náladu. Nebo že mi ji snad vylepší on? Mohu se jen domýšlet, co je mojí skutečnou prioritou.

Ráda bych se vrátila do toho překrásného víkendu v září 2014, ze kterého byly pořízeny i tyto snímky. Označuji to za nejkrásnější hodiny v mém životě, jež se odehrávají jen jednou v roce. Byť ty loňské byly i se slzami, tak stále se budou řadit mezi ty, na které ráda vzpoínám a mnohem raději si je připomínám.
 


Komentáře

1 Simix | Web | 28. ledna 2016 v 14:13 | Reagovat

~Čaué~
Ano. Připadala jsem si už několikrát nepotřebná.
Ty fotky jsou krásné a kvalitní :)
Je fajn, že ti to něco připomíná.. na druhou stranu je to docela smutné. Ne?
Já častokrát, když vzpomínám.. i třeba na něco hezkého... je mi docela smutno, ale každý to může mít jinak.
A jinak.. máš hezký blog :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama